O Firmie

Specfloor istnieje na rynku już od 2008 roku i od tego czasu z powodzeniem proponuje produkty najwyższej jakości od światowych, renomowanych producentów.

Od początku działalności naszym celem było oferowanie bardzo dobrych produktów za rozsądną cenę. Główną strategią firmy było, i wciąż jest, kupowanie towarów bezpośrednio od producentów, aby móc naszym klientom zaproponować atrakcyjne ceny i rabaty. Jesteśmy dystrybutorem paneli Kronoorginal, VOX, Vilo, które są klasą samą w sobie. U nas znajdziecie Państwo także drzwi większości renomowanych marek jak DRE, PefectDoor, Invado, Porta, Pol-skone.

Od kilku lat ze względu na szybki rozwój firmy zaczęliśmy prowadzić sprzedaż hurtową i uzyskaliśmy miano dystrybutora.

Nasza firma jako jedna z niewielu posiada większość podłóg laminowanych oraz kilka wybranych modeli drzwi i ościeżnic dostępnych „od ręki”, co spotyka się z ogromną aprobatą naszych klientów. Dbając o ciągły rozwój naszej firmy, wciąż śledzimy obowiązujące trendy w stolarce drzwiowej oraz w podłogach. Sprowadzamy towar bezpośrednio z Francji i Niemiec, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do produktów, które są uznawane, ładne, ciekawe, a przede wszystkim unikatowe. Szeroki asortyment pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko drzwi i podłogi, ale także panele ścienne, listwy, klamki, kamienie dekoracyjne, wykładziny PCV, lamele, dywany, wycieraczki oraz dodatki.

Urządzając dom czy mieszkanie z naszą firmą, gwarantujemy Państwa zadowolenie z profesjonalnej obsługi oraz jakości produktów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy bezpłatny pomiar i fachowe doradztwo.

Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy do stacjonarnego salonu na ul. Tysiąclecia 36 w Pankach!